Ozón odstraňuje nečistoty, pachy,

baktérie, alebo vírusy.

ozonizer v aute

Užitočné rady

Oblasti, kde sa používa ozónový generátor, by mali byť uzavreté. 
 
Generátory s ozónom nie sú účinné pri odstraňovaní častíc prachu zo vzduchu, filtrácii vzduchu alebo odstránení dymu. 
 
Generátory s ozónom neprekrývajú zápach, ale ho odstraňujú. V ojedinelých prípadoch si niektoré pachy vyžadujú dlhší časový interval, aby boli bezpečne odstránené nežiadúce účinky, vtedy sa generátor s ozónom používa dlhší čas.
 
Generátor sa vždy dáva na najvyššie miesto v miestnosti, aby bol proces čo najefektívnejší.
ozonizer v aute

Zničenie pachov

Ozón odstraňuje nečistoty, pachy, baktérie, alebo vírusy.
 
Ozón vôbec nezanecháva nežiadúce zvyšky, preto je ozonizácia považovaná za veľmi ekologickú metódu. Kontaminácia plesňami je ďalším zdrojom nepríjemných pachov a vytvára zápach, ktorý môže byť obťažujúci. Môže vytvoriť závažný zdravotný problém tým, ktorí trpia alergiami alebo astmou, preto sa používa v zdravotníctve i na sterilizáciu pitnej vody. 
 
Ozón zabíja 99,9% baktérií a vírusov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy hlavne ľudom trpiacim astmou a alergiami. 
 
Maskovanie nepríjemného zápachu je len krátkodobým riešením problému.
ozonozer na policke

Využitie ozónu

Zvýši sa Váš komfort a kvalita Vášho bývania.
 
Takmer žiadny mikroorganizmus nie je odolný voči pôsobeniu ozónu. Ozón ako plyn preniká do všetkých kútov, škár, štrbín, či pórov všetkých materiálov. Je pre dezinfekciu 50 krát účinnejší ako chlór.
 
Ozón je biologicky a chemicky nezávadný, preto je vynikajúcim riešením pre čistenie a dezinfekciu verejných priestorov. 
 
Môže byť použitý v školských zariadeniach, kancelárskych priestoroch, nemocniciach, lodiach, autách, kinách, vo všetkých interiérových priestoroch. 
Tradičné metódy

Tradičné odstránenie zápachu pozostáva z maskovania zápachu rôznymi voňavými produktmi, ktoré však nemusia mať priaznivé účinky. Ďalším typom odstraňovania nepriaznivého zápachu môže byť nákup a inštalácia silných chemikálií, alebo filtračných systémov, ktoré nemusia byť vôbec účinné.

Doba ozonizácie

Zvyčajne ozónové generátory potrebujú najmenej 30 minút na efektívne fungovanie, čo sa však môže líšiť v závislosti od rozsahu zápachu alebo veľkosti plochy, v ktorej sa používa.

Pachy

Problém so zápachom pochádza z mnohých zdrojov vrátane baktérií, plesní, fajčenia, chemických výparov, varenia a domácich zvierat. Pachy môžu byť veľkým problémom, hlavne keď sú cítiť na oblečení, nábytkoch, alebo iných veciach v danom interiéry.

"Takmer žiadny mikroorganizmus nie je odolný voči pôsobeniu Ozónu"

 

Cenník

Cena je presne stanovená vždy po osobnej obhliadke u zákazníka. Závisí vždy od veľkosti čisteného priestoru.

Cena za auto – 15€

Cena za miestnosť je 0,30€/m3

Náhrada cestovných nákladov:

V prípade, že pri aplikácii Ozónu bude nutné vycestovať mimo Bratislavy, si účtujeme náhradu cestovných nákladov (cestu tam aj späť):

V rámci Bratislavy - zdarma

Mimo Bratislavy - 0,5 Eur / km

Dôležité !

Počas aplikácie je PRÍSNE ZAKÁZANÉ zdržovať sa v čistenej miestnosti ľuďom, zvieratám a rastlinám !