Časté otázky

Často kladené otázky

TiO2 (Oxid titaničiťý) vôbec nie je škodlivý pre ľudí ani pre zvieratá. V prírode sa vyskytuje vo viacerých formách a modifikáciách. Ide o látku, ktorá neškodí zdraviu a bežne sa vyžíva v rôznych oblastiach každodenného života. Je obsiahnutý v kozmetických prípravkoch, používa sa v potravinárskom priemysle, v maliarstve, v dentálnej oblasti, zdravotníctve či pre jeho sterilizačné vlastnosti aj v interiérových zariadeniach.

Nie, po aplikácii nie je cítiť vôbec nič. Práve opačne, prírodná čistička vzduchu PURE je určená na potlačenie pachov.

Pôsobením ultrafialového svetla na oxid titaničitý sa aktivuje fotokatalická reakcia, ktorá okrem iných pozitívnych vlastností sa vyznačuje i antibakteriálnym účinkom. Počas reakcie svetla a titan-dioxidu sa uvoľňujú záporne nabité častice – ióny, ktoré zabraňujú tvorenie baktérii v mieste, ktoré prišlo do styku s TiO2 (Oxid titaničitý) alebo ho obsahuje.

Odstraňuje takmer všetky zápachy, či už pachy po varení, tabakový zápach, zápachy z prchavých látok (VOC, formaldehyd, lepidlá, tonery…) , športových priestorov, až po rôzne pachy po zvieratách. 

Áno, odstráni mimo iných aj zápach po cigaretovom dyme.

Áno PURE je vhodný a veľmi učinný pre ľudí s týmito ochoreniami, kedže eliminuje veľké množstvo alergénnych látok.

Povrchové vlastnosti sa nemenia vôbec, keďže hrúbka nástreku je v nm (tisícina hrúbky vlasu)

Po očistení a nástreku na stenách vznikne ochranná vrstva zabraňujúca tvorbe pliesní.

Áno, osvetlená plocha ošetrená s PURE účinne likviduje baktérie a vírusy. Vďaka tomu sa dá znížiť chorobnosť nielen v predškolských a školských zariadeniach, ale aj v úradoch, bankách, sociálnych zariadeniach, hromadnej doprave, kanceláriách a v ďalších rôznych priestoroch.

Na aplikáciu využívame moderné technológie 3D antistatického nástreku. Týmto spôsobom vieme pokryť veľmi rýchlo všetky potrebné plochy a dokonca sa látka dostane aj tem kde to ani nevidíme. Na aplikáciu 100 m2 potrebujeme zhruba 45 minút čistého času.

Aplikuje sa jedna vrstva. Čistička vzduchu PURE sa nanáša elektrostatickou pištoľou, tzn. aplikovaná látka je nabitá pozitívnym nábojom a tým sa akoby magneticky priťahuje na aplikovanú plochu.

Nie, pri aplikácii nie je potrebné zakrývať veci v interiéry, tým že sa čistička vzduchu PURE nanáša elektrostatickou pištoľou, daná látka sa hneď naviaže na aplikovanú plochu.

m2 stojí od 6 eur, čím viac metrov, tým nižšia cena. Viac info nájdete v cenníku TU

Nie je to problém, steny môžu byť akejkoľvek farby.

Čistička vzduchu sa môže striekať všade, aby správne fungovala daný objekt by mal mať prístup denného svetla. Môže sa striekať na všetky povrchy a materiály.

Farba sa vôbec nezmení, naša látka je neutrálnej farby. Nezmení vlastnosť ani štruktúru Vašej farby ani daného povrchu.

Load More

NENAŠLI STE ODPOVEĎ NA VAŠU OTÁZKU?

Zavolajte nám

+421 908 744 114

Pošlite nám mail

info@idry.sk