O nás

Prvý pokus, druhý pokus a do tretice všetko dobré!

V dnešnej modernej a rýchlej dobe sme všetci vyťažení na 90 % . Väčšina ľudí by si najradšej spravila veci sami, ale nemajú čas. Preto vo svete existujú firmy ponúkajúce služby, ktoré poskytujú alebo ponúkajú určitú službu v ktorej sú odborníci. Ľudia tým pádom majú viac času na rodinu, kamarátov a na svoje aktivity....

Našim benefitom je, že vieme zabezpečiť aby ste netrávili čas  myslením o  starostlivosť a kvalitu vzduchu vo všetkých rôznych miestach a budovách, kam má dosah slnečné svetlo:)

penazenka Kam až siaha moja pamäť čo sa týka pracovných snov a cieľov, vždy som chcel podnikať a nie byť zamestnancom. Túto spoločnú víziu sme zdieľali aj s mojím bratrancom a hádam od našich 15 rokov sme viedli dlhé debaty, úvahy v čom by sme mohli začať podnikať keď dospejeme a hlavne ako strašne na tom zbohatneme a bude nám hej. Až raz prišiel ten deň a cestou lietadlom späť z USA v lietadlovom magazíne som narazil na reklamu amerického výrobcu patentovaných najtenších peňaženiek na svete. Veľmi ma to zaujalo, uložil som si ich web stránku a po návrate na to úplne zabudol.

Až po pár mesiacoch sme opäť s bratrancom viedli jednu z našich debát a v tom som si spomenul a predostrel mu tento produkt. Nebolo nám veľa treba a už sme objednávali prvý tovar na sklad, zakladali s.r.o. a pripravovali e-shop a zaregistrovali sa na Amazone na predaj. Samozrejme nič nie je ideálne. Záujem o naše peňaženky nie je velký v naších končinách, každý má asi radšej keď mu preplnená peňaženka formuje zadné vrecko nohavíc, alebo riflí.

Ako povedal Rocky Balboa: „Nejde o to, jakcobratuning tvrdý dáváš rány, ale jak tvrdý rány umíš přijmout a pokračovat dál.“

Vzdávať sa, nám nebolo úplne vlastné a tak sme sa opäť pustili do hľadania produktu/služby, ktorá v naších končinách nebola. Nakoľko sme obidvaja mali a stále máme veľmi blízko k autám, padla voľba vo svete zaužívanú bežnú službu umývania áut bez použitia vody – waterless carwash. Páčila sa nám technológia a šetrnosť k životnéme prostrediu. Krajiny ako Spojené štáty americké, Anglicko, Španielsko, Portugalsko, Grécko a Dubaj, tu všade používajú túto technológiu na umytie auta.

Rozhodli sme sa otvoriť našu prvú prevádzku pre našich zákaznikov. Pomaly sa začalo rozbiehať aj mobilné umývanie u klientov doma, čo bola tiež výhoda našej služby. Avšak opäť sme začali narážať na nižší záujem klientov ako mali bežné autoumyvárne používajúce klasickú technológiu umývania vodou a wapkou, nakoľko veľa ľudí nepozná túto technológiu. Po troch rokoch sme sa rozhodli našu prevádzku zatvoriť. Naďalej však máme zákazníkov, ktorým pripravujeme vozidá na rôzne prezentácie. Príprava nových vozidiel u autodílera pre zákazníka nie je problém. Samozrejmosťou sú autosalóny, kde sa vieme postarať aby vystavované kúsky, boli vždy najkrajšie.

Vždy som sa snažil hľadať nové technológie a možnosti. Nakoľko som sám alergik, obzeral som sa po možnostiach čistého vzdubmw x1chu v domácnoskvapky vodytiach ale aj v iných miestanostiach, aby som si vedel spríjemniť čas, keď budem doma. Viem, že na trhu sú už dlhšie čističky vzduchu, mne osobne nebolo príjemné, že sa musím po kúpe takýchto prístrojov o ne ďalej starať a myslieť na výmenu filtra, alebo inej časti. Časom, popri spomínanej starostlivosti o autá a hľadaní rôznych nových služieb pre našich klientov som narazil na unikátnu Japonskú technológiu prírodnej čističky vzduchu, ktorá sa veľmi jednoducho aplikuje striekaním antistatickou pištoľou na akýkoľvek povrch v našom okolí a tým vie zbaviť daný priestor všemožných škodlivín, baktérii, plesní, vírusov, pachov a pod.

Bum a zrazu to tu bolo, toto je to, to je ono.

Došlo mi, že to je technológia aplikovateľná do akéhokoľvek priestoru a pomôže ľuďom žiť v zdravšom a čistejšom prostrední či už doma, v práci, v škole/škôlke a podobne. A naplno sme, opäť píšem sme, keďže sa mi do cesty priplietol ďalší parťák do boja, ktorý tiež pochopil, že byť v zamestnaní nie je úplne pre neho a hľadal podnikateľskú príležitosť. Chcel niečo iné ako stále dostávať príkazy a nebyť odmenený za svoju snahu v práci. A tak sme tu spolu pre Vás.

aplikacia PURE

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na osobne stretnutie pri konzultácii alebo pri už samotnej aplikácii.

 

To sme my.

Certifikovaný pracovníci, my 🙂 , z Prírodnej čističky vzduchu sme tu pre Vaše lepšie zdravie a lepší vzduch. V prvom rade sme Ľudia, ktorí sa zaoberajú viditeľnými aj neviditeľnými vecami v našom životnom prostredí, snažiac sa zvýšiť kvalitu vzduchu v interiéroch. Pretože vieme, že tu ide o jasnú väzbu na naše a Vaše zdravie.

 

Vzťahy.

Naše prostredie, v ktorom sme každý deň, neustále testuje naše zdravie s novými výzvami. Znečistenie vzduchu, alergie, zdravotné problémy, dýchacie problémy.  Tieto všetky riziká sú neviditeľné. Pre nás to nie je prekážkou, ale práve sme riešením tohto problému.

 

Naše poslanie.

Ako ľudia sa vždy snažíme, hľadať niečo nové a zdraviu prospešné. Látka, ktorá je hlavnou zložkou PURE sa používa už niekoľko storočí. Od jedla, hygieny, až po zdravší a lepší život, všetko je vyrábané za pomoci najmodernejších a overených postupov, v krajinách, v ktorých sa Prírodnej čističke venujú už veľa rokov. Prostredníctvom našej šetrnej aplikácie k životnému prostrediu a trvalého riešenia čistenia vzduchu v miestnostiach, zabezpečujeme hmatateľné zlepšenie kvality vnútorného ovzdušia, ktoré môže výrazne zlepšiť Vaše zdravie a náladu.

 

Naša vízia.

Veríme, že sme ten správny kontakt pre Váš zdravý vzduch v uzavretých priestoroch. S našou aplikáciou PURE sa snažíme, aby ste mali čo najvyššiu možnú kvalitu vzduchu vo Vašich domoch, bytoch, kanceláriách, spoločenských priestoroch, nemocniciach, vozidlách, školách a škôlkach, proste všade, kde sa chcete cítiť Vy a Vaši najbližší príjemne.

 

Zdravý vzduch chápeme ako základné právo pre spokojnejší život.

POTREBUJETE PORADIŤ ? KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM POMOŽEME.

[recaptcha]

Neviete podľa čoho sa rozhodnúť pri výbere čističky?