Čo je PURE

Predstavte si, že budete mať 2 roky zdravý, čistý a bezstarostný interiér

Čo je vlastne Prírodná čistička vzduchu - PURE a čo Vám môže priniesť?

Čistý interiér bez zápachu - 

Vžite sa do situácie, ráno zvoní budík a Vy ho prespíte. Nestíhate ísť do práce, či s dieťaťom do školy/škôlky. Rýchlo sa umyjete, poobliekate a vyrážate z domu. V tom si spomeniete, že ste zabudli otvoriť okná a vyvetrať, hneď si predstavíte ten ťažký vzduch, keď sa vrátite domov. Naša prírodná čistička vzduchu - PURE tento problém za Vás vyrieši a keď prídete domov nebudete cítiť NIČ len vzduch bez zápachu.

Zdravý interiér -

Ráno prichádzate do práce, plný elánu a nápadov. Sadáte si k počítaču, v open space kancelárii s ďalšími 10 kolegami. Už pri prvej káve počujete, ako kolega, sediaci o pár miest vedľa Vás, intenzívne kašle, kýcha a soplí. Prichádza okamžitá myšlienka, že Vás môže nakaziť. Hneď si viete predstaviť tie nepríjemné chrípkové pocity. Eliminácia prenosu kvapôčkových nákaz pomocou prírodnej čističky vzduchu, je jedným z riešení, ako znížiť riziko syndrómu chorých budov. Ten je čoraz častejšou hrozbou pre zdravie ľudí pracujúcich v open space kanceláriách.

Priaznivé prostredie pre ľudí so zníženou imunitou - 

Človek po návrate domov vypína organizmus a prechádza do fázy odpočinku. Stane sa tak náchylnejší na ochorenia spôsobené vírusmi/baktériami, ktoré si priniesol so sebou domov z práce, z hromadnej dopravy, z obchodu atď. Prírodná čistička vzduchu - PURE eliminuje až 640 druhov nebezpečných patogénov a má až 90% úspešnosť pri ich likvídácii.

Účinná aj pod vodou - 

Máte doma vírivku alebo bazén a nemáte radi množstvo chémie, ktoré sa používa na udržanie čistej vody? Kvalita vody sa znižuje aj baktériami, ktoré sú jej súčasťou alebo ktoré tam donesieme my pri kúpaní. Prírodná čistička vzduchu - PURE je s prístupom UV svetla rovnako účinná aj pod vodou. Tým može výrazne napomôcť k zníženiu množstva chemikálií potrebných na úpravu vody.

Sadáte do auta a ešte stále cítite čo ste si pred 3 dňami zobrali domov na večeru z čínskej Pandy - 

Klasická situácia, nestíhate navariť večeru, tak cestou domov zastavíte v obľúbenej reštaurácii a nechávate si zabaliť fajnovú a voňavú večeru. A tú krásnu vôňu si vozíte v aute ešte niekoľko dní, v prípade číny ešte dlhšie. Toto platí aj o rôznych iných pachoch (na príklad aj o tom od cigariet), vírusoch, baktériách. V uzavretom priestore auta na nás môžu útočiť a pretrvávať veľmi dlho.

Ráno vyjde slnko a čistička vzduchu - PURE hneď maká - 

Kam chodí slnko, tam nechodí lekár. Tohto sa držíme ako kliešť, kedže sa naša prírodná čistička vzduchu - PURE zapína každý deň, až po dobu 2 rokov, s východom slnka. To, čo nám všetkým a aj "SUPERMANOVI" dáva silu a energiu, aktivuje aj prírodnú čističku vzduchu.

Žiadna ďalšia starosť - 

Ráno vyjde slnko a čistička vzduchu - PURE sa aktivuje. Žiadna ďalšia starosť o zapínanie, o spotrebu elektriny, o čistenie filtrov a výmenu aktivátorov, už nič ďalšie nie je treba.

Predstavte si, že máte 4 izbový byt - 

Rozhodli ste sa ho vybaviť čističkou vzduchu. Môžete ho vybaviť prístrojom na čistenie vzduchu alebo aplikovať našu technológiu. Buď teda kúpite jeden prístroj a budete ho každú chvíľu presúvať z jednej izby do druhej alebo kúpite 4, do každej izby jeden, čo samozrejme môže stáť pekný balík peňazí a to ani nehovoríme o prípadnej hlučnosti, spotrebe energií, množstve zabratého miesta a neustále potrebnej starostlivosti. Alebo sa môžete obrátiť na nás a my Vám naaplikujeme našu technológiu do celého bytu, ktorá bude výborne fungovať bez akéhokoľvek Vášho pričinenia.

Aplikácia rýchlo, bez prípravy a aj tam kde nevidíme - 

Nezdržíme Vás dlhšie ako je nevyhnutné. Na aplikáciu využívame moderné technológie 3D antistatického nástreku. Týmto spôsobom vieme pokryť veľmi rýchlo všetky potrebné plochy, dokonca sa účinná látka dostane aj tam kde nevidíme. Na aplikáciu 100 m² potrebujeme približne 45 minút čistého času.

Názorná ukážka:

Tu je rýchla cesta k zdravému a čistému interiéru po dobu až 2 rokov

  1. KROK Poskytneme Vám prvotnú konzultáciu alebo stretnutie zadarmo
  2. KROK Prídeme k Vám na obhliadku priestoru a zmeriame rozmery
  3. KROK Výpočítame a pripravíme cenovú ponuku
  4. KROK Po schválení ceny si dohodneme dátum a čas pre Vami zvolenú aplikáciu
  5. KROK Samotná aplikácia
  6. KROK Spokojnosť klienta  🙂

NEVIETE PODĽA ČOHO SA ROZHODNÚŤ PRI VÝBERE ČISTIČKY?